Promocje na serwis, części i akcesoria

Akcja serwisowa dla właścicieli samochodów marki Honda

 

Dział serwisu polskiego oddziału Hondy przygotował specjalną ofertę skierowaną do wszystkich właścicieli samochodów marki Honda. W ramach tej oferty, mogą oni – za kwotę jedynie 99 zł brutto – sprawdzić swoje auto przed okresem zimowym oraz skorzystać z gratisowo wykonywanej usługi ozonowania wnętrza.

 

Electronic Vehicle Health Check

 

Objęta promocją usługa polega na kontroli stanu pojazdu w serwisie Honda zwana eVHC (electronic Vehicle Health Check). W wyniku kontroli powstaje film video dokumentujący stan techniczny samochodu w tym wszelkie usterki. Jest on następnie przesyłany drogą elektroniczną do użytkownika pojazdu wraz wyceną ewentualnych napraw oraz potrzebnych do nich części. Ocenę stanu swojego auta można sprawdzić na dowolnym urządzeniu połączonym z Internetem. Na podstawie otrzymanych informacji, klienci podejmują decyzję które z wykazanych usterek mają zostać naprawione.

 

Electronic Vehicle Health Check

 

Multi-narzędzie 4 w 1

 

Dodatkowo przy skorzystaniu z akcji jest możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie 69 zł narzędzia 4 w 1. Urządzenie zawiera latarkę z nowoczesnymi diodami COB LED, młotek bezpieczeństwa, przecinak pasów bezpieczeństwa oraz magnes. Latarkę można zmienić na czerwone światło potrzebne w nagłych wypadkach. Magnes pozwala na łatwy montaż w wielu miejscach.

 

Multi-narzędzie 4 w 1

 

W ramach akcji Honda rekomenduje wybrane akcesoria i części zamienne.

 

Akumulatory Honda z nową trzyletnią gwarancją dostępne  już od 439 zł brutto, nowe antyalergiczne czterowarstwowe filtry kabinowe Honda – od 199 zł brutto, tace bagażnika Honda – od 199 zł brutto, pióra wycieraczek Honda – od 86 zł , a praktyczne zimą dywaniki gumowe Honda – od 199 zł brutto.

 

Zapraszamy do kontaktu

pod nr tel. +48 56 664 19 88

lub pisząc na adres e-mail serwis@honda.torun.pl

 

przygotuj auto na zimę Honda

 

Akcja będzie trwała od 15 listopada 2021 do 15 stycznia 2022.